O nas

Wychodząc naprzeciw za­po­trze­bo­wa­niu na opiekę nad naj­młod­szy­mi dziećmi i brakiem miejsc w państwowych żłobkach oraz trud­no­ściami ze znalezieniem wy­kwa­li­fi­ko­wa­nej, troskliwej i oddanej nia­ni, postanowiłam otworzyć w Zielonej Górze niepubliczny żłobek, spełniający najwyższe wymagania dotyczące opieki, higieny i bezpieczeństwa.
Placówka jest całkowicie dostosowana do potrzeb najmłodszych dzieci. Posiada pozytywny odbiór Straży Pożarnej, odbiór kominiarski oraz odbiór Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej. Przeprowadzone zostało badanie wody, sprawdzono natężenie światła, prawidłowość działania oświetlenia awaryjnego oraz atesty wyposażenia. Spełnione są więc wszystkie normy i zalecenia zawarte w ustawie z kwietnia 2011r.

W 2019r. żłobek został powiększony o kolejną 4 salę zabaw. Dwie z nich to przytulne i kameralne miejsca dla maluszków od 5 miesiąca życia. W pozostałych przebywają dzieci 2 i 3 letnie. Każda z sal wyposażona jest w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku i potrzeb dzieci.

Żłobek Misio Bazik to miejsce przyjazne dzieciom, w którym staramy się wspierać rodziców w wychowywaniu swoich pociech.

Posiadamy własny, duży plac zabaw. Usytuowany w zacienionym miejscu jest oazą spokoju i bezpieczeństwa. Wyposażony w piaskownicę, domek, małpi gaj, huśtawkę i ławeczki.

d

d